Přihlášení Registrace
tip:

Aktuality

Prázdninová provozní doba

Jak pleteme ponožky - malá ukázka

Koukněte jak se pletou ponožky.....

video

video zde

Doporučující prostředek pro údržbu našeho zboží

900 SoftClean - speciální tekutý prací prostředek určený na praní funkčního prádla, výrobků z peří a impregnovaného textilu. Doporučuje se pro všechny materiály. Obnovuje objem a funkčnost izolace a impregnace, posiluje izolační vlastnosti a zachovává prodyšnost nepromokavých prodyšných tkanin.

Neobsahuje bělidla, fosfáty, aviváže, enzymy a parfémy, snadno biologicky odbouratelný, šetrný k životnímu prostředí. Pro praní v pračce nebo v ruce, v měkké i tvrdé vodě, nezanechává vůni ani zápach. Pokud chcete udržet Vaše funkční prádlo ve vynikající kondici, používejte pouze prací prostředky určené na údržbu funkčního oblečení...

...Na základě častých dotazů našich zákazníků a hlavě konečných spotřebitelů, jak a čím nejlépe prát naše výrobky, jsme testovali a vybrali prostředek 900SoftClean.

Tento prací prostředek nejlépe vyhověl ve všech směrech a můžeme ho doporučit jako velmi vhodný pro praní našich výrobků.

Výrobce tohoto pracího prostředku od nás obdržel certifikát a může na základě tohoto certifikátu propagovat naše doporučení spotřebitelům.

Spustili jsme nové webové stránky!!!

Konečně nastal ten očekávaný okamžik, spustili jsme úplně nové, přehlednější a vylepšené webové stránky!!!