Přihlášení Registrace
tip:

Boma

O firme Fuski Boma s.r.o.

BOMA - je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu, predaj ponožkového a pančuchového tovaru. Vyrábame ponožky, podkolienky, nadkolienky, pančuchy, legíny.

Z pančuchového tovaru ponúkame ponožky, podkolienky, samo držiace pančuchy, pančuchové nohavice, legíny, ťapky. Novo vyrábame kolekciu luxusného pančuchového tovaru a bielizne - LADY B.

V poslednom období nájdete v ponuke spoločnosti aj funkčnú bielizeň, nočnú bielizeň, spodnú bielizeň, fitness oblečenie na šport a voľný čas.

Nesmieme zabudnúť na kolekciu zimných doplnkov –čapice ,šály, rukavice, návleky.

Výrobky ako ponožky ,podkolienky sú rozdelené do značky a kategórii ,podľa prevedenia a použitia:

 

LONKA – ponožky a podkolienky najvyššej kvality.

Pri týchto výrobkoch sú používané predovšetkým prírodné materiály: Bavlna, Modal, Bambus. U väčšiny výrobkov je zapracovaná retiazkovaná špička ,ktorá je dôležitá pre komfort pri nosení.

VoXX - je čisto športová kolekcia, ponožiek, podkolienok a funkčnej bielizne. Ide o výrobky zamerané pre šport a voľný čas. V tejto kategórii sú výrobky vyvinuté predovšetkým k extrémnej záťaži. Nájdete tu ponožky pre každý druh športu. Používané materiály ,technológia výroby zodpovedajú konkrétnemu výrobku a funkcii, pre ktorú je určený.

BOMA – kolekcia výrobkov, ktorá je módnou záležitosťou , vyznačujúca sa predovšetkým farebnosťou a vlastným dizajnom.

Licenčný tovar – Nájdete tu obľúbené postavičky od autorov Jaroslava Němečka a Zdeňka Milera. Deti budú nadšené z Krtečka, Hurvínka alebo z postavičiek Čtyřlístku. Tieto postavičky môžete mať na detských pyžamách ,spodnej bielizni, ponožkách, podkolienkach alebo pančuchových nohaviciach. Pre dospelých máme ponožky s Rudou Pivrncem

Kontaktujte nás:

Fuski BOMA s.r.o. 

K Bytovkám 222

251 63 Kunice

Česká republika

Tel: +420 222 352 190, +420 222 352 191 Fax: +420 222 352 192 e-mail: info@boma.cz